Prodejna otevřena

Blade Hookah - Pořádně ostré dýmky

Blade, kdo si vybaví komiksového upírobijce ve filmové verzi ztvárněného Wesley Snipesem, rozhodně není vedle. Ruská značka vodních dýmek začala v roce  2017 výrobou dýmky inspirované právě tímto hrdinou a jeho dýkami. A nezůstalo jen u toho.

 

Po svém vstupu na trh se Blade Hookah rychle etablovala jako jeden z předních výrobců dýmkařského příslušenství - a právem. Zvolila totiž cestu luxusu a svým výrobkům vtiskla kromě kvalitního zpracování i elegantní design. V roce 2019 pak při zadostiučinění v podobě prestižního ocenění John Calliano Awards.

 

Značka se stala synonymem kvalitně zpracovaného příslušenství, které kromě ikonických kleštiček zahrnovala také pokery, tarbuše a ochranné mříže.

Asi největší peckou, se kterou Blade Hookah vyrukovali je jejich zachytávač melasy. Toto zázračné zařízení chrání dýmku před zanášením, čímž zlepší její chuť, funkčnost i životnost. Zachytávač je vyroben z eloxovaného hliníku, skládá se ze dvou částí, které jsou na závit a dodává se v několika různých barvách a vzorech. Jeho největší výhodou je ale univerzálnost. Lehce ho nasadíte téměř na každou moderní dýmku. 

otevření-hz-na-chodově-28_optimized

Tento tah se značce skutečně vyplatil a v obrovské konkurenci ruských značek se zařadila mezi ty nejvyhledávanější. A tak logicky přišel čas na nový model dýmky, a protože v Blade Hookah si potrpí na to nejlepší a nevypouští nový model každý týden, vyhráli si se všemi detaily a vypustili opravdový Rolls Royce mezi dýmkami. Blade Hookah One M je vyrobena z nerezové oceli, hliníku a potažená vrstvou titanu. Velmi důležitým aspektem je možnost rozložení pro snadný převoz pohodlné čištění. Má nastavitelný difuzor a díky magnetickému konektoru k ní jednoduše připojíte hadici. Zpětný ventil vodní dýmky je navržen tak, že kouř je vyfukován otvory v srdci těla směrem k tácku. Tácek je dostatečně velký a obsahuje zlatou mřížku, takže uhlíky na něm nezhasínají (vzduch se k nim dostane i ze spodní strany).  Korunou všeho je pak pochopitelně zachytávač melasy, který je u tohoto modelu součástí dýmky a lehce ho odšroubujete kvůli čištění. Dýmka se vyrábí ve třech barevných variantách a dodává se v balení s neméně stylovým náustkem

 Výrobky značky Blade Hookah představují nejmodernější, designové a technologické produkty na světovém trhu s vodními dýmkami. Značka je všeobecně uznávána jako jedna z nejmodernějších a nejúspěšnějších na trhu, což potvrzují opakovaná vítězství na různých dýmkařských akcích.Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení