Prodejna otevřena

Vodní Dýmka - Moze Breeze Two - Wavy Mint

Nová dýmka Moze Breeze Two je nástupcem úspěšné první generace Moze Breeze. Tato verze překonává svého předchůdce především mnoha způsoby nastavení zpětného ventilu. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 50503
Značka: Moze Shisha
4 190 Kč 3 463 Kč bez DPH
Kategorie: Moze Shisha
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál (Tělo): nerezová ocel, epoxid/akryl
Materiál (Srdce): Nerezová ocel
Výška (Celková): cca 40 cm
Difuzor: Ano
Hadice: Ne
Váza: Ano
Náustek: ano (nerezová ocel, epoxid/akryl)
Počet vývodů: 1
Země původu: Německo
Položka byla vyprodána…

Mátová barva dýmce Moze Breeze Two – Wavy Mint sluší. Tato hookah navazuje na úspěšnou první generaci Moze Breeze a v lecčems tyto dýmky překonává. Kuřák má například možnost sám si vybrat, odkud vyfukovat kouř.

Až čtyři možnosti profouknutí dýmu poskytuje Moze Breeze Two – Wavy Mint. Dým může vycházet přes dvojitý talíř, pod talířkem, pod korunkou či ze srdce. Vyzkoušejte všechny varianty a sami se rozhodněte, která je pro vaši kuřáckou session nejvhodnější.

S 36 cm výšky se Moze Breeze Two - Wavy Mint řadí mezi menší dýmky vhodné na cesty. Nechybí u ní difuzor, který potírá nežádoucí hluk při vdechování kouře. Pokud je pro vás dýmení meditativním zážitkem, pak je Moze Breeze Two - Wavy Mint ideální volbou.

Tento model vyniká rovněž patentovaným a inovativním systémem zpětného ventilu a dvěma gravírovanými tácky na uhlíky s rafinovaně řešenými vzory. Příjemným bonusem je stylový náustek s ocelovým středem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu