Prodejna otevřena

Vodní Dýmka - Moze Breeze Two - Wavy Blue

Nová dýmka Moze Breeze Two je nástupcem úspěšné první generace Moze Breeze. Tato verze překonává svého předchůdce především mnoha způsoby nastavení zpětného ventilu. 

Skladem
Kód: 50505
Značka: Moze Shisha
4 190 Kč 3 463 Kč bez DPH
Kategorie: Moze Shisha
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál (Tělo): nerezová ocel, epoxid/akryl
Materiál (Srdce): Nerezová ocel
Výška (Celková): cca 40 cm
Difuzor: Ano
Hadice: Ne
Váza: Ano
Náustek: ano (nerezová ocel, epoxid/akryl)
Počet vývodů: 1
Země původu: Německo
Vodní Dýmka Moze x Breeze Two Wavy Blue 1
Novinka

Podle průzkumů je modrá světově nejoblíbenější barvou. Právě modrá, v odstínu rozbouřených vln oceánů, je barvou dýmky Moze Breeze Two - Wavy Blue. Jde o další model z oblíbené série cestovních dýmek. Výška je jen 40 cm.

Dýmky Moze Breeze Two - Wavy Blue zaujmou především inovativním systémem vyfukování kouře. Přes dvojitý talíř, pod talířkem, pod korunkou či ze srdce – to jsou celkem 4 různé druhy směru vyfukování dýmu. Někdo má rád dým hustý, který pokryje celou dýmku, jiný naopak chce dýmu co nejméně, aby si mohl v klidu číst nebo pracovat. S Moze Breeze Two – Wavy Blue si svůj styl vybere každý.

Kromě tohoto systému je unikátem rovněž inovativní zpětný ventil a dva gravírované tácky na uhlíky. Shisha disponuje difuzorem, aby bylo dýmení klidné a plynulé. Nechybí ani náustek s ocelovým středem.

Nízká dýmka Moze Breeze Two - Wavy Blue se hodí na cesty. Je velmi skladná a s tělem z nerezové oceli rovněž velice pevná. Dekorativní rukáv v barvě oceánské modři vypadá skvěle v interiéru i exteriéru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu