Prodejna otevřena

Vodní Dýmka - Moze Breeze Two - Wavy Black

Nová dýmka Moze Breeze Two je nástupcem úspěšné první generace Moze Breeze. Tato verze překonává svého předchůdce především mnoha způsoby nastavení zpětného ventilu. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 50506
Značka: Moze Shisha
4 190 Kč 3 463 Kč bez DPH
Kategorie: Moze Shisha
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál (Tělo): nerezová ocel, epoxid/akryl
Materiál (Srdce): nerezová ocel
Výška (Celková): cca 40 cm
Difuzor: Ano
Hadice: Ne
Váza: Ano
Náustek: ano (nerezová ocel, epoxid/akryl)
Počet vývodů: 1
Země původu: Německo
Položka byla vyprodána…
Vodní Dýmka Moze x Breeze Two Wavy Black 1
Novinka

Sametově černá dýmka Moze Breeze Two – Wavy Black je skvělým modelem pro začátečníky. Anebo vhodným doplňkem do sbírky zkušenější kuřáky. Přes poměrně malé tělo a minimalistický vzhled má co nabídnout.

40 cm vysoká vodní dýmka je především ideálním partnerem pro cesty. Je velmi skladná a snadno ji zabalíte do batohu, do tašky přes rameno nebo jen do igelitové tašky.

Tělo je z nerezové oceli, takže tato dýmka něco vydrží. Součástí je jedinečný zpětný ventil. Hookah disponuje difuzorem, aby bylo dýmení plynulé a tiché. Coby bonus je přibalen náustek s ocelovým středem.

Hlavní zvláštností dýmky Moze Breeze Two - Wavy Black je výběr ze čtyř možností vyfukování kouře. Vyzkoušejte je všechny. Dým může vycházet dvojitým gravírovaným táckem, pod talířkem, pod korunkou či ze srdce. Ať si vyberete jakýkoli způsob, s touto černočernou dýmkou máte jistotu, že vaše session nebude mít chybu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu