Prodejna otevřena

Šídlo - Werkbund Hookah Pocker Octo

Šídlo - Werkbund Hookah Pocker Gestalt Octo

Mosazné šídlo Werkbund z řady Gestalt s designem chapadla chobotnice. 

Vyprodáno
Kód: 70002
Značka: Werkbund
690 Kč 570 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství k vodním dýmkám
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Délka: 12,5 cm

Werkbund Hookah Pocker Gestalt Octo je poker který potěší svým designem, kvalitním zpracováním a jedinečnou funkcí. Se svou délkou 110mm krásně padne do ruky a jednoduše se stane nejlepším přítelem při přípravě korunky nebo děrování alobalu. Ruční práce a duch oceánů bude zaručeně vašim dobrým přítelem při ponorech do hloubky dýmkařského nabíjení. 

Werkbund Hookah vyrábí vodní dýmky, korunky a další příslušenství od roku 2014.

Výroba se nachází v Nižním Novgorodu. Kluci z Werkbund Hookah mají bohaté zkušenosti v oboru a prosadili se na trhu s atypickou vodní dýmkou. Během této doby se jim již podařilo potěšit dýmkaře velkým sortimentem kreativních a poutavých produktů.

"Hlavní věcí pro nás je estetický funkcionalismus, lakonická forma a absolutní funkčnost." Užijte si autentickou estetiku materiálů. “ - výrobce Werkbund Hookah

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werkbund Hookah vyrábí vodní dýmky, korunky a další příslušenství od roku 2014. Korunky jsou hlavně klasické a phunnely. 

Výroba se nachází v Nižním Novgorodu. Materiály používané k výrobě jsou převážně ruské. Hlína na korunky je dovážena z Ukrajiny. Rovněž jsou pokryty potravinářskou glazurou.

Zpět do obchodu