Prodejna otevřena

Korunka - Werkbund Relic Element

Wekbund Relic Element

Korunka klasického typu vyráběná v kooperaci s tabákovou značkou Element

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 11901
Značka: Werkbund
589 Kč 487 Kč bez DPH
Kategorie: Korunky
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál: Hlína
Typ: Turkish
Objem tabáku: 16-19 gramů
Položka byla vyprodána…

Wekbund Relic Element je korunka, která má ve své hliněné hmotě uhlíkovou horninu šungit, který dodává  kamenný vzhled a jedinečnou schopnost držet teplo. Výrobce se rozhodl doladit design zlatými šmouhami a unikátním sériovým číslem pro každou z korunek této limitované série. 

Relic je koncipovaná na specifické potřeby tabákové směsi Element, který si z této korunky vychutnáte nejlépe. V kombinaci s HMS Zeppelin vám vznikne naprosto vylazený funkční set up, který jen tak něco nepřekoná.

Werkbund Hookah vyrábí vodní dýmky, korunky a další příslušenství od roku 2014.

Výroba se nachází v Nižním Novgorodu. Kluci z Werkbund Hookah mají bohaté zkušenosti v oboru a prosadili se na trhu s atypickou vodní dýmkou. Během této doby se jim již podařilo potěšit dýmkaře velkým sortimentem kreativních a poutavých produktů.

"Hlavní věcí pro nás je estetický funkcionalismus, lakonická forma a absolutní funkčnost." Užijte si autentickou estetiku materiálů. “ - výrobce Werkbund Hookah

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Werkbund Hookah vyrábí vodní dýmky, korunky a další příslušenství od roku 2014. Korunky jsou hlavně klasické a phunnely. 

Výroba se nachází v Nižním Novgorodu. Materiály používané k výrobě jsou převážně ruské. Hlína na korunky je dovážena z Ukrajiny. Rovněž jsou pokryty potravinářskou glazurou.

Zpět do obchodu