Prodejna otevřena

Korunka - Hookain Lit Lip X.O.X.O.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 11411
Značka: Hookain
595 Kč 492 Kč bez DPH
Kategorie: Korunky
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál: Hlína
Glazura: Ano
Typ: Phunnel
Objem tabáku: 13-18 g
Výška: 11,2 cm
Horní průměr (vnější): 7,7 cm
Horní průměr (vnitřní): 6,4 cm
Hloubka: 1,4 cm
Hmotnost: 250 g
Země původu: Španělsko
Položka byla vyprodána…
Korunka Hookain Lit Lip X.O.X.O.
Novinka

Korunka v pestrých barvách vypadá dobře kdykoli – ať už je samotná dýmka v neutrálních barvách, nebo je extravagantní. Německý výrobce Hookain přichází ve své sérii Lit Lip s odvážnými barevnými provedeními. Korunka Lit Lip X.O.X.O. má růžovou barvu. Je vyrobena ze dvou druhů šamotového jílu a kamene.

Korunka Hookain Lit Lip X.O.X.O. je dobrou volnou pro její znamenité tepelně-vodivé a izolační vlastnosti. Výrazní prstenec ve střední části korunky určuje tabákovým listům jejich místo po obvodě korunky. Tabák a melasa tak nepropadají do vnitřního těla.

Výrobce používá špičkovou glazuru pro barevnou stálost a jednodušší čištění. Výška Hookain Lit Lip X.O.X.O. je cca 11,5 cm, horní vnější průměr je 7,6 cm a vnitřní horní průměr je 6,4 cm. Do korunky umístíte 13-17 gramů tabáku. Je tedy určena pro kratší a střední dýmkařské session, vydrží tedy až hodinu a půl kouření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Korunky od německých Hookain přináší kvalitní dýmkařský zážitek a nadčasový design. Hookain tvoří velmi odolné korunky, které nepropustí melasu a po dlouhou dobu si zachovávají svůj původní vzhled. Glazura je vysoce kvalitní a odolná a zabraňuje krvácení korunky, takže si můžete užít dlouhou session na nejvyšší úrovni. Jsou kompatibilní s většinou dostupných HMS.

Zpět do obchodu