Prodejna otevřena

Korunka - Hookain Lit Lip Pipi Kaka

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 11410
Značka: Hookain
595 Kč 492 Kč bez DPH
Kategorie: Korunky
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál: Hlína
Glazura: Ne
Typ: Phunnel
Objem tabáku: 13-18 g
Výška: 11,2 cm
Horní průměr (vnější): 7,7 cm
Horní průměr (vnitřní): 6,4 cm
Hloubka: 1,4 cm
Hmotnost: 250 g
Země původu: Španělsko
Položka byla vyprodána…
Korunka Hookain Lit Lip Pipi Kaka
Novinka

Poněkud exoticky znějící název Lit Lip Pipi Kaka patří mezi kuřáky velmi oblíbené korunce z šamotového jílu a kamene. Má výborné tepelně-vodivé a izolační vlastnosti. Tabák se rozkládá po obvodě sametově černé korunky. Hoří potom rovnoměrně a nepřehřívá se.

Délka kuřácké session a stabilně dobrá chuť tabáku je dána několika faktory, kvalita korunky ale patří k těm nejdůležitějším. Hookain Lit Lip Pipi Kaka je skvělou volbou jak po materiálové stránce, tak z hlediska její struktury. Korunka ze dvou typů šamotového jílu a z kamene umožňuje pohodlné naskládání listů tabáku po obvodu. Ve středě korunky je prstenec bránící propadání tabáku a melasy do vnitřního těla. Korunka je ideální pro melasové tabáky i pro beznikotinové náhrady.

Hookain Lit Lip Pipi Kaka je ošetřená špičkovou glazurou v černé barvě. Ta zjednodušuje údržbu a přináší barevnou stálost. Výška korunky je cca 11,5 cm, horní vnější průměr je 7,6 cm a vnitřní horní průměr je 6,4 cm. Do korunky umístíte 13-17 gramů tabáku. Je tedy koncipovaná pro kratší a střední dýmkařské session, tedy zhruba pro hodinu, nejvýše hodinu a půl kouření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Korunky od německých Hookain přináší kvalitní dýmkařský zážitek a nadčasový design. Hookain tvoří velmi odolné korunky, které nepropustí melasu a po dlouhou dobu si zachovávají svůj původní vzhled. Glazura je vysoce kvalitní a odolná a zabraňuje krvácení korunky, takže si můžete užít dlouhou session na nejvyšší úrovni. Jsou kompatibilní s většinou dostupných HMS.

Zpět do obchodu