Prodejna otevřena

Korunka - Hookain Lit Lip Cool Water

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 11409
Značka: Hookain
595 Kč 492 Kč bez DPH
Kategorie: Korunky
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.5 kg
Materiál: Hlína
Glazura: Ano
Typ: Phunnel
Objem tabáku: 13-18 g
Výška: 11,2 cm
Horní průměr (vnější): 7,7 cm
Horní průměr (vnitřní): 6,4 cm
Hloubka: 1,4 cm
Hmotnost: 250 g
Země původu: Španělsko
Položka byla vyprodána…
Korunka Hookain Lit Lip Cool Water
Novinka

Korunka Hookain Lit Lip Cool Water v typické petrolejové barvě je vysoce kvalitní korunkou stvořenou ze dvou různých šamotových jílů. Zásluhou jejich perfektního sladění korunka výborně vede teplo. S 18-21 g objemu dává možnost vychutnat si opravdu dlouhou session.

Korunka Hookain Lit Lip Cool Water se hlásí o pozornost především svým atraktivním designem. Chrání ji vysoce kvalitní glazura v petrolejově modré barvě. Korunka je zpracována ručně, barevné přechody jsou dílem náhody, a tak je každý kus originálem. Pokud si s přáteli pořídíte každý po jedné korunce Hookain Lit Lip Cool Water, vždycky si každý pozná tu svoji.

Podstatné jsou ale vlastnosti korunky. K těm patří dobře řešená akumulace tepla a tepelná odolnost. To je umožněno volbou materiálu – dvěma různými šamotovými jíly.

Korunka má výšku 11 cm, horní vnější průměr je 7,2 cm a vnitřní horní průměr je 6,5 cm. Je kompatibilní s Heat Managementem typu Kaloud.

Do korunky se vejde 18-21 g tabáku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Korunky od německých Hookain přináší kvalitní dýmkařský zážitek a nadčasový design. Hookain tvoří velmi odolné korunky, které nepropustí melasu a po dlouhou dobu si zachovávají svůj původní vzhled. Glazura je vysoce kvalitní a odolná a zabraňuje krvácení korunky, takže si můžete užít dlouhou session na nejvyšší úrovni. Jsou kompatibilní s většinou dostupných HMS.

Zpět do obchodu